SFT6400A 4*GE Inputs PAL B/G NTSC 64 in 1 IP မှ Analog Modulator
မော်ဒယ်နံပါတ်:  SFT6400A
အမှတ်တံဆိပ်:ဆော့ဖ်တယ်
အနည်းဆုံးမှာယူရမည့်ရက်:
ဂို  BISS De-scrambling ကို ပံ့ပိုးပါ
ဂို  OSD (လိုဂိုနှင့် စာတန်းထိုး) ထည့်သွင်းမှုကို ပံ့ပိုးပါ
ထုတ်ကုန်အသေးစိတ်
နည်းပညာဆိုင်ရာ ကန့်သတ်ချက်များ
အဓိကအင်္ဂါရပ်များ
စီမံခန့်ခွဲမှုဆော့ဖ်ဝဲ
ဒေါင်းလုဒ်လုပ်ပါ
01
ကုန်ပစ္စည်းအကြောင်းအရာ
၁။ မိတ်ဆက်
၂။ အင်္ဂါရပ်များ
-2U ကိုယ်ထည်၊ ပို့ဆောင်ခ သက်သာစေရန် သိပ်သည်းဆ မြင့်မားခြင်း
-CC/စာတန်းထိုး/တယ်လီတက်စ် ပံ့ပိုးမှု
- ပရိုဂရမ်အချက်အလက်ပြုပြင်မွမ်းမံမှုကို ပံ့ပိုးမှု၊ အသံရွေးချယ်မှုများစွာ
-HEVC/H.265၊ H.264/AVC၊ MPEG-2 TS ဒီကုဒ်ကို ပံ့ပိုးပါ
-ကပ်လျက်မဟုတ်သော သို့မဟုတ် ကပ်လျက် carrier ၆၄ ခု၊ 400MHz အတွင်း carrier ၃၂ ခုတိုင်း၏ output
- ဝဘ်အခြေပြု ကွန်ရက်စီမံခန့်ခွဲမှုကို ပံ့ပိုးပါ
SFT6400A 4*GE Inputs 64 in 1 IP မှ Analog Modulator
စီးကြောင်း UDP၊ UDP / RTP၊ ၁-၇ ပက်ကက်များ (SPTS/MPTS)
သယ်ယူပို့ဆောင်ရေး ပရိုတိုကော UDP/RTP၊ unicast နှင့် multicast၊ IGMP V2/V3
ပက်ကေ့ချ်အရှည် ၁၈၈ / ၂၀၄ ဘိုက်
အသံ MPEG-1/2 အလွှာ ၁/၂၊ (HE-)AAC၊ AC3
ဒေတာ CC၊ တယ်လီတက်စ်၊ စာတန်းထိုးများ၊ DVB စာတန်းထိုး
MPEG2:
၁၀၈၀@၆၀I၊ ၁၀၈၀@၅၀I၊ ၇၂၀@၆၀P၊ ၇၂၀@၅၀P၊ ၅၇၆@၅၀I၊ ၄၈၀@၆၀I
ရှုထောင့်အချိုး ၄:၃
ချိန်ညှိမှုကန့်သတ်ချက်များ ချန်နယ်အရေအတွက် ကပ်လျက်မဟုတ်သော သို့မဟုတ် ကပ်လျက် carrier ၆၄ ခုအထိ output
ချိတ်ဆက်ကိရိယာများ 75Ω၊ F-jack
ကြိမ်နှုန်းအပိုင်းအခြား ၄၃.၂၅ – ၉၅၁.၂၅၂ MHz
အထွက် bandwidth ၄၀၀ MHz (တစ်ခုစီတွင် ဆက်သွယ်ရေးကိရိယာ ၃၂ ခု)
အထွက်အဆင့် -၅ ~ ၂dBm (၁၀၂ ~ ၁၁၂dBμV)
ပြန်အရှုံး ≥ ၁၄ ဒက်စီဘယ်
မမှန်ကန်သော ကြိမ်နှုန်း အကွာအဝေး ≥ 60dB
ကျန်ရှိနေသော သယ်ဆောင်သူ၏ တိကျမှု 1%
တီဗီစံနှုန်း PAL B/G/D/K/M/N/I၊NTSC M၊ SECAM
ကွန်ရက် အင်တာဖေ့စ် စီမံခန့်ခွဲမှု ၁ x ၁၀၀ Base-T Ethernet (RJ 45)
ဒေတာ ၄ x ၁၀၀၀ Base-T Ethernet (RJ ၄၅)
အခြားသူများ ရုပ်ပုံ ကြည်လင်ပြတ်သားမှု အထွက် ၄၈၀i/၅၇၆i
OSD လိုဂို : JPG၊ BMP၊ PNG
အထွက် အသံအတိုးအကျယ် ချိန်ညှိမှု ၀ – ၁၀၀%
အထွေထွေ ရာထူးမှထုတ်ပယ်ခြင်း ၄၈၃ မီလီမီတာ × ၃၃၀ မီလီမီတာ × ၈၈ မီလီမီတာ (အနံ x အလျား x အမြင့်)
အပူချိန် ၀~၄၅℃ (လည်ပတ်မှု)၊ -၂၀~၈၀℃ (သိုလှောင်မှု)
လျှပ်စစ်ဓာတ်အားထုတ်ပေးသောကိရိယာ AC100V±10%၊ 50/60Hzသို့မဟုတ် AC 220V ± 10%, 50/60Hz
SFT6400A_အဓိကအင်္ဂါရပ်များ
图片၃ 图片 ၂ 图片၁
SFT6400A 4*GE Inputs 64 in 1 IP မှ Analog Modulator Datasheet.pdf